Bousovská tradice

26.10.2017

Výborné lihoviny z Bousovského lihovaru

Na Pečení Bousov

Alkohol 19,5% - Balení 1l a 0,5l

Používáte v kuchyni "tuzemák"? Máme něco lepšího - NA PEČENÍ. Speciálně vyvinutá receptura s příjemným vanilkovým aroma, výraznou chutí a vůní. Vhodné do pečeného i nepečeného cukroví, piškotových těst, dortových korpusů, krémů a polev i do domácích vaječných likérů. Doporučujeme přidávat do marinád na maso. Chutná skvěle i v míchaných nápojích.

Bocman Tuzemský

Alkohol 37,5% - Balení 1l, 0,5l a 0,195l

Krásná tmavá barva Bocmana je díky karamelu, který si sami vyrábíme. Kdo neochutnal Bocmana nemá tušení, jak může chutnat výtažek z lusků vanilky, spojený s karamelem. Při výrobě používáme velejemný obilný líh, takže nečekejte spálené chuťové pohárky po jednom panáku na surovce . Je velmi jemný, takže máte možnost si vychutnat kvalitní český tuzemák!

Hruška Medová Bousov

Alkohol 35% - Balení 0,5l a 1l

Jen si přivoníte a máte plná ústa slin, chuťové pohárky jsou úplně zdivočelé. Přesně to je charakteristika našich kvalitních lihovin z Dolního Bousova. Chuť hrušky je dána ovocem a hruškovým destilátem, takže žádný kompot se nekoná. Zdůrazňovat, že je použit velejemný obilný líh, je asi zbytečné. Nechci však opomenout med, který je jediným sladidlem.

Tak ... na vše dobré :-)

Vodka Bousov

Alkohol 37,5% - Balení 1l, 0,5l a 0,195l

Ten nejjemnější obilný líh dává naší vodce čistotu a jemnost - typické znaky Bousovských lihovin.

U vodky je zvlášť důležité použít definici chuti vodky: čím méně pachů a chutí tím lépe. Vyrobit vodku lze snadno (nechci jmenovat konkurenční výrobky) nebo složitěji. Zvolili jsme druhou možnost, ale jen proto aby vám chutnala. Hodně výrobců doporučuje vodku na led. Proč? Led oblbne chuťové buňky a tím výrobce schová neřesti při výrobě. Bousov vodka nemusí být vychlazená, přesto bude chutnat dokonale.

Peprmint Bousov

Alkohol 19% - Balení 1l a 0,5l

Extra vyrobený pro milovníky zelené, podle staré receptury, kterou jsme trochu domazlili k dokonalosti. Je velmi výrazný po mátě, chladivá a lahodná. Kromě máty najdete v chuti našeho peprmintového likéru i další chutě, navíc používáme při výrobě asi polovinu cukru co konkurenční výrobky. Perfektní na letní míchané nápoje, třeba s kvalitním tonikem, ledem a plátkem pomeranče.

Griotka Bousov

Alkohol 18% - Balení 1l a 0,5l

Tradiční višňový tlamolep? Tak to tedy ne! Griotka z bousova obsahuje 35% višňové šťávy, která jí dává jedinečnou višňovou chuť a vůni. S cukrem jsme to opravdu nepřeháněli, tak aby chutnala i drsnějším povahám.

© 2017 Nápojka Jičn, Havlíčkova 37, Jičín,  50601. Všechna práva vyhrazena. created by koleso158@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!