Pyrat XO reserve premium caribbean rum

26.10.2017

Exkluzivní dárkové balení v limitované edici, krásný sběratelský kousek.

Pyrat XO Reserve je patnáctiletý rum s opravdu výraznou ovocnou vůní a neméně výraznou a atraktivní chutí. Jako kdyby člověk popíjel nasládlý pomerančový nektar! Ochutnejte i vy rum, který je naprosto specifický a není možné si ho splést s jiným!

Pyrat XO Reserve - sladkost ovoce v chuti i vůni

A vůně rumu Pyrat XO Reserve je skutečně velmi sladká. Po přičichnutí má člověk pocit, že čichá ke skleničce s ovocným nápojem, tak moc jsou tóny citrusů, zejména pomeranče a mandarinky výrazné. Až vzadu za nimi jemně voní vanilka, třtinový cukr a pikantně sladká skořice.

Chuť tohoto rumu je od prvního dotyku na jazyku velmi výrazná, jsou cítit citrusy, hlavně pomeranč, který zpočátku nedává mnoho prostoru jiným chutím. Až po chvilce se jemně přidává skořice, pak vanilka a karamel. Dozvuk na jazyku je taktéž sladký s pomerančovým zakončením.

Těžko říct, kde se u tohoto hnědého rumu tato výrazná ovocná sladkost bere, vždyť jde o patnáctiletý stařený rum, který dlouhá léta zraje v sudech z americké a francouzské provenience. Nicméně ho dělá nezaměnitelným mezi všemi ostatními rumy.

© 2017 Nápojka Jičn, Havlíčkova 37, Jičín,  50601. Všechna práva vyhrazena. created by koleso158@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!